Pielenie przez morze Zastrzeżenia usługi internetowej

Pielenie przez morze Zastrzeżenia usługi internetowej

Powiedziałem mu, że jestem, a ja byłem twórcą stron, podzielił się ze mną, że otrzymuje e-maile od ludzi, którzy robią dokładnie to, co robię, przez cały czas, gdy zdobył pięć po południu. Powiedziałem mu, że dostaję dużo e-maili o sprzedaży strony internetowej, chociaż buduję strony internetowe na życie. W większości firm istnieje ogromny apetyt, aby odstąpić od reszty, ale ilość otrzymywanych przez nią informacji w tej witrynie była oszałamiająca. Prawie SPAM-owski. Pomyślałem, że o wiele więcej osób może się ubiegać od firm działających na rynku technologii. Ta krótka rozmowa nauczyła mnie trudnej rzeczywistości w moim biznesie, nie tylko z punktu widzenia klienta, ale także z punktu widzenia biznesu.

Pielenie przez morze Zastrzeżenia usługi internetowej

Kiedy dana osoba jest zainteresowana uzyskaniem witryny, może zwrócić większą uwagę na maile z prośbą o zaprojektowanie strony. Profesjonalizm w sektorze technologii waha się od “Rozumiem wystarczająco, aby znaleźć stronę”, aby stać się wysoce technicznym profesjonalnym serwisem. W jaki sposób można odróżnić pozytywnych od negatywnych profesjonalistów strony poprzez nagabywanie? Rozwiązaniem jest to, że nie możesz. Spotkałem wielu ludzi, którzy stali się kontraktami z firmami, które nie pracują zgodnie z obietnicą, lub nie mogą zdobyć wiedzy specjalisty po tygodniowej próbie, a jeśli wykonają swoje usprawnienia, to zajmie im to całe tygodnie. W dół, biorąc pod uwagę, czy są one lokalne, krajowe lub globalne. Oczywiście koszty zawężą również wyszukiwanie. Jeśli chcesz wziąć to dalej, uzyskaj referencje od profesjonalistów, z którymi przeprowadzasz wywiady lub wyszukaj na swojej stronie listę klientów i zadzwoń do siebie.

Rynek technologii rozwija się codziennie, rozwijając się na różne rynki i rozpoczynając zapotrzebowanie na dodatkowe spotkania użytkowników i obliczenia automatyzacji. Od 2013 r. Nastąpił znaczny wzrost w zakresie trendów w zakresie projektowania i technologii w celu dostosowania wszystkich urządzeń. Z tym boomem przyszło o wiele więcej zdolności, nie tak utalentowanych i pragnących towarzystwa. W dłuższej perspektywie prowadzi to jedynie do większej liczby nagabywania. Bądź ostrożny, ale od czasu do czasu twój folder śmieci lub spam otworzy nowe drzwi do większego wsparcia.

Leave a Comment