Narożnik kulturze i życiu Polaków

Jeśli szansę podróżowania w Europie tego lata, jedna z sugestii dość interesujące dla ciebie, że Polska piękne, spokojne jako stolica Warszawa i Wólka Kosowska obecny czasu, Polski jest jednym z wyborów idealne dla tych, którzy kochają i tych, którzy lubią odkrywać nowe rzeczy. Polska z powrotem z Europejskiego piastą a także miejsce wielu wymian kulturalnych regionu. Sama która stworzyła różnicę i to, co przyciąga turystów do przyjazdu tutaj. Kultura i obyczaje polskiej tradycji jest kombinacją zróżnicowane Oriental and western. Polacy używać języków słowiańskich ale najbardziej zachowują wiele angielskiego Bell. Jest to kraj papieru cięcia sztuki Nie są znane na całym świecie. Wraz dowiedzieć się o kulturze i życiu Polaków narożnych wiedzieć więcej na ten temat w tym kraju!
* Kultura i pozdrawiam
Inżynieria hi Polacy często podają sobie ręce, nawiązać kontakt wzrokowy z wrogiem, wraz z uśmiechem i pozdrowienia dla każdej innej porze: Good morning / po południu jest „Dzień dobry” i dobry wieczór to „dobry wieczor” , Wspólna nazwa zawiera „Pan” dla mężczyzn i „Pani” po ich kobiety lecieć do grzeczności i szacunku. Na wszystkich innych stron lub spotkań, trzeba najpierw oferowane kobietom przed; Wszystkie spotkania, zwykle zaczyna się trochę rozmowy.
Polacy doceniają uczciwość. Priorytet budowanie relacji osobowych jest niezbędne dla kontaktach biznesowych, szczególnie specjalnego jeśli szukałeś długoterminowych relacji biznesowych. Polacy często wyrażane bezpośrednio wyjaśnić, co myślą.
* Kuchnia i kultura
Kuchnia polska odzwierciedla osobowość przyjazny, niedaleko Polaków. Głównym daniem jest ziemniak, mięso, koparki gąsienicowe, więc niektóre warzywa. Polacy lubią jeść grilla i grill, a przede wszystkim jak często korzystają kawę i herbatę po każdym posiłku. W Polsce na zaproszenie na kolację, należy pozostawić na czas, ubrać schludnie i usunąć swoje buty w domu. Właściciel powinien pomóc przygotować jedzenie i posprzątać po posiłku, jeść dopiero po zaproszeniu właścicieli domów i starał się wszystkich pokarmów w diecie. Nie należy sugerować powrót do domu, aby odwiedzić rodzinną wizytą do Polski.
* Kultura prezenty
Polacy zazwyczaj dają prezenty dla siebie na urodziny, narodziny świętego (urodziny świętego są nazwie), a Boże Narodzenie. Należy unikać dawanie prezentów może być wysoka wartość; przez ten wynik może kłopoty odbiorcę. Pracownicy przy pracach często przyniósł tort i szampana z okazji centrali ich nazwy. W czasie Bożego Narodzenia, ludzie często dają małe prezenty dla pracodawców i pracowników zatrudnionych w sektorze usług. Jeśli zaproszony do czyjegoś domu na obiad Polsce, powinien przynieść wino i kwiaty (z numerami nieparzyste), ciastka lub cukierki do domów. Unikaj żółtych chryzantem, czerwone lub białe kwiaty, charakterystyczny charakterystyczny jest goździk i lilia. Odbiorcy często rozpakowanie prezentów natychmiast po otrzymaniu prezentu.
Polska zwężają się wielu ciekawych rzeczy czeka jednak przełamać nasze badanie. Przez lata doświadczenie traumatyczne wojenna zniszczyła Polska Bieżący niezwykle spokojny i poetycki z pewnością byłoby to idealne miejsce dla swoich gości. Wszędzie będziemy plik zawiera następującą ciekawą zagadkę i zabawa jest do odkrycia. Być i czuć nhe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *